Jugoslavija RolePlay

Jugoslavija RP Pravila i Pravila Igre !

PerKan

• Administrator
  • Titov Pionir
  • The Eyes Chicko , They Never Lie
    • Pogledaj profil
Jugoslavija RolePlay Pravila

Na većinu stvari na koje ste navikli jednostavno zaboravite, pokušaćemo da se približimo stvarnom životu koliko je to moguće, može da se psuje umereno ali NEMA spominjanja MAJKI,SESTRI,VERE i NACIONALNOSTI, za te četiri stvari prisilno će te emigrirati iz Jugoslavije za navek!

Nema napada na bolničara u bilo kom obliku, kao i na policiju kad nije pljačka ili okršaj na lokaciji. Nema "bringaj me, oživi me, daj mi umreću od gladi, zbagovao mi se fivem, nestalo goriva, nisam ja oni su, admin hitno do mene!", nema u stvarnom životu pa nema ni ovde. Misli o vodi, o lekovima, o repairkit-u medkit-u, ako nema bolničara u gradu, može da te izleči kolega koji ima medkit, kupi ga u prodavnici kao i repairkit, ili zovi mehaničara.

Samo ukoliko se zaglavite na mapi, propadnete kroz teksturu, ako ste u kolima i propadate probajte izaći iz kola,i krajnja mera pošaljite poruku sa telefona na Pomoć na putu i budite strpljivi, a svaka zloupotreba ovog broja za druge stvari automatski se kažnjava direktnim letom iz Jugoslavije na 7 dana, posetite tad druge gradove, ako poželite nazad dobrodošli ste.