Jugoslavija RolePlay

Predstavite se molim ...

JedanU100

• Administrator
  • Titov Pionir
    • Pogledaj profil
Pozdrav matori, ali zamalo sam najstariji do sada. Pozdrav i tebi Ivane ... dobrodošli!

EaseyEOwner

• Plavi Okrug
  • Titov Pionir
  • *
    • Pogledaj profil
Pozdrav svima,

Ja sam Nexxa, malo čudno ime ali eto nisam ga ja birao xD. Dolazim iz Hrvatske, točnije iz Slavonskog Broda, mjesto na granici sa Bosnom i Hercegovinom, po struci sam mehatroničar, oženjen, troje djece...
Radim u državnoj firmi, održavam internet.

Na Discordu sam Nexxa, a u igrici EaseyEOwner, dosta mi dobro ide RolePlay, razumijem pravila i skraćenice, rado pomažem drugima.

Moj današnji moto glasi: Cijeli svijet je pozornica, zato samo igraj!

JedanU100

• Administrator
  • Titov Pionir
    • Pogledaj profil

MilzzyXD

• Plavi Okrug
  • Titov Pionir
  • *
    • Pogledaj profil
Dobar dan, noć, večer,,, gdje god da ste :).

Ja sam Mili Demirović, imam 15 godina i pokušavam postati pravi roleplay igrač, ali mi je potreban i dobar server, Iz Mostara sam, živim sa mamom, tatom, sestrom i psom. Idem u srednju Mašinsku školi i bavim se kompjuterskim konstruisanjem.

Moje diskord ime je Milzzy_XD#6859, a moje in-game ime je MilzzyXD.
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2020, 11:46:01 pre podne od strane MilzzyXD »

Luka

• Titov Pionir
  • *
    • Pogledaj profil
Pozdrav svima,ja sam Luka Djurkic ili drugim imenom LukaMoonSter,dolazim iz Srbije,trenutno sam na zajednici stanovnik Belog okruga.Imam 17 godina i trenutno pohadjam Tehničku školu i treća sam godina/razred.
Moj discord nick je Lukaa#8150,a na zajednici LukaMoonSter kako sam naveo gore.Nedavno sam počeo igrati Roleplay,i na neki način još mnogo učim o svemu tome kako to funkcionise,volim se družiti s ljudima i sticati prijateljstva.Umem brzo da se iznerviram ali ne dešava se uvek,većinom ako mi dodje neki da nazove "kepec" koji meni pametuje neka pravila ili slično a on naprimer ne zna pola od toga
Moja izreka/životni moto: "Nikada ne gledaj samo ispred sebe,gledaj sa svih strana,jer nikad ne znaš šta novo možeš saznati ili otkriti,i ako je ponekad potrebno zadji malo u prošlost,i priseti se nekih grešaka da ih ne ponavljaš"